Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/php/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/php/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/php/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/php/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/php/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/php/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/php/ReduxCore/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/orceedu/public_html/radio/wp-content/themes/ken/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Слушнете ги Eminem и Proof во овој досега необјавен freestyle од 1999 | Radio Club 100

Слушнете ги Eminem и Proof во овој досега необјавен freestyle од 1999

Почетна / Вести / Слушнете ги Eminem и Proof во овој досега необјавен freestyle од 1999

Во последно време не слушаме ништо ново од Eminem, а тоа и нема и да се промени во брзо време. А дури и да слушнеме нешто ново, нема да биде исто како тоа што го добивме денес.

Tim Westwood објави претходно не објавен freestyle од 1999, со Eminem и неговиот партнер во римите Proof. Оваа 13 минутна сесија – од која дел беше објавен и порано, не враќа во времето на почетокот на кариерата на Eminem, покажувајки го неговиот иникатен стил, талент и чудната хемија со Proof.

 

Westwood, кој е Британски DJ ветеран, неодамна почна да копа по неговите архиви. Лани тој објави дотогаш нечуен freestyle на Jay Z, кој беше исто така од 1999.

 

Потоа, во декември 2015, DJ Eclipse ни го претстави спектакуларниот настап на Eminem и Royce da 5’9″ на “The Halftime Show” од 1998.

Порака до Ди-џеите: Овој тренд треба да продолжи.

И ова може да ве интересира

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/orceedu/public_html/radio/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Оставете коментар

STK669691[1]tfa_poster_wide_header-1536x864-959818851016[1]